KURUMSAL

FABRİKA

2002 yılında İstanbul Dudullu’da kurulan Mor Plastik kenarbandı imalatı yaparak sektördeki faaliyetine başlamıştır. 2003 yılında baskı ve desenleme makineleri yatırımı yaparak kenarbandı üretimine başlamıştır. 2006 yılında İstanbul Keresteciler Sanayi Sitesi’nde kendi deposunu kurarak mobilya üreticilerine direk olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılında Bursa-İnegöl deposunu kurarak bu sistemi devam ettirmektedir.

Güven, kalite, gerçekçi çözümler üretiyor, uluslararası standartlara uygunluk ilkelerini benimsiyor ve bu ilkeler doğrultusunda sizlere hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Farkımız Var!

Müşterilerimize her zaman uzman çözümleri sunuyoruz.

Biz her projeye yeni bir heyecanla bakıyoruz. Yeni fikirler üretmek, yeni çözümler sunmak, yeni insanlarla çalışma, bizim için anlatılmaz bir mutluluk kaynağıdır. Ekibimiz sizin için en iyi çözümleri üretmek adına, güncel teknolojileri sürekli takip ediyor, en iyi alternatifleri hazırlıyor, bilgi ve tecrübesini en samimi şekilde sizlere sunuyor.

MOR PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Türkiye’de kenar bantlama alanına 2002’den beri kendini adamış önde gelen üreticilerden biridir.

MORPLASTIK, Türkiye’de İSTANBUL BAŞAKŞEHİR KERESTECİLER Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup, ISO 9001-2015 kalite standardına uygun pvc kenar bantları ve mobilya mdf profilleri imalatçısı olarak çalışmaktadır.

MORPLASTIK PVC kenar bantları günümüz koşullarında en iyi teknoloji ile üretilmekte olup piyasadaki panel üreticilerinin renkleriyle uyumludur.

MORPLASTIK, 12.000m2 lik PVC Kenar bandı üretim fabrikası ve 10.000m2 lik MDF Profil üretim fabrikasında mevcut en son teknolojiyi kullanarak, üstün kaliteli ürünler üreterek bir marka olmayı başarmıştır.

Yenilikçi ve güvenilir pazarlama politikasına uygun olarak Mor Plastik, müşterilerinin ihtiyaçlarını piyasadaki en kaliteli ürünleri sunarak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlayarak karşılamaktadır.

Mor plastik sektörlerle ilgili uluslararası fuarlara katılıp ticaret ağını genişletmeyi başarmış ve dünyanın bir çok bölgesine ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır.

İSO 9001:2015

KALİTE STANDARTLARINA TAM UYUMLU BİR FİRMAYIZ

TSE BELGEMİZ

TÜRKİYE KALİTE STANDARTLARINA TAM UYUMLU BİR FİRMAYIZ